Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Kiełpin

Wirtualne biuro Zielona Góra Kiełpin

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Kiełpin? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem łącznie z odbieraniem korespondencji.

Krótko o nas

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na terenie woj. lubuskiego od 2010 roku. Od tego czasu niezmiennie poprawiamy kwalifikacje oraz staramy się działać tak aby nasz klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, stale rośnie. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

730-729-196

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Skontaktuj się już dziś.
Telefon: 730-729-196
Pracujemy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9 do 16

Usługa taka jak wirtualne biuro to innowacyjna możliwość, dzięki której można użytkować siedzibę działalności lub spółki w atrakcyjnej lokalizacji obniżając koszty jego najmu, a także unikając przyjmowania dodatkowych osób do jego parwidłowej obsługi. Na podstawie podpisanej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się zarówno przed kontrahentami, jak i urzędami. Bez żadnej wątpliwości ten adres może być również adresem korespondencyjnym, a eksploatować go można na różnorakich materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanej u nas firmy jest skrzętnie odbierana przez naszych sumiennych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy równieżodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest magazynowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d z każdego miejsca na Świecie.

Wirtualne biuro jest wygodnym rozwiązaniem dla firm nowych na rynku, dla przedsiębiorców którzy pracują stacjonarnie w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania standardowego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności ciągle podróżują.

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to województwo lubuskie, a w szczególności Zielona Góra Kiełpin oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Dedykowany stacjonarny numer telefonu z przekierowaniem na numer komórkowy
   • Identyfikację wizualną firmy

Głównym celem naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Zielona Góra (odbiór korespondencji), Zielona Góra (projekt portalu), Żagań (wirtualne biuro), Świebodzin (strona www), Szprotawa (biuro online), Nowa Sól (pomoc techniczna), Strzelce Krajeńskie (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Sulechów (odbiór korespondencji firmowej), Nowa Sól (wirtualne biuro), Kożuchów (wirtualne biuro), Zielona Góra (wirtualne biuro), Gubin (wirtualny adres spółki), Żagań (projekt sklepu internetowego), Lubsko (sklep internetowy), Żary (wirtualny adres firmy), Żary (projekt serwisu), Zielona Góra Nowe Miasto (adres dla firmy), Gorzów Wielkopolski (sklep www), Sulęcin (wsparcie reklamowe), Gorzów Wielkopolski (e-biuro)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone