Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Jarogniewice

Wirtualne biuro Zielona Góra Jarogniewice

Szukasz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Jarogniewice? Dobrze się składa.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym klientem.

O naszej firmie

Naszą działalność prowadzimy 10 lat. Od powstania naszej działalności wciąż udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz firmy która stawia na jakość, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

730-729-196

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Wirtualne biuro to usługa, za pomocą której można czerpać korzyści z siedziby działalności lub spółki o ekskluzywnym umiejscowieniu minimalizując koszty najmu i bez konieczności przyjmowania dodatkowych specjalistów do jego należytej obsługi. W związku z zawartą umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się zarówno przed kontrahentami, jak i urzędami. Bezspornie ten adres może być adresem korespondencyjnym, a eksploatować go można na różnorakich materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest nadana do zarejestrowanych u nas firm jest rzetelnie odbierana przez naszych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemy teżodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest archiwizowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d w każdej chwili.

Wirtualne biuro jest przyszłościowym rozwiązaniem dla firm nowych na rynku, dla osób które pracują stacjonarnie w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności dużo podróżują.

Zadzwoń do nas albo wyślij e-mail.
Tel.: 730-729-196 Mail: biuro@wirtualne-biuro.zgora.pl
Pracujemy pon-pt od 9tej do 16tej

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to województwo lubuskie, a w szczególności Zielona Góra Jarogniewice oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo

Główną misją naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Sulęcin (wirtualne biuro), Gubin (biuro online), Świebodzin (wirtualne biuro), Strzelce Krajeńskie (pomoc techniczna), Żary (wirtualny adres spółki), Szprotawa (wirtualne biuro), Żagań (e-biuro), Kożuchów (adres dla firmy), Sulechów (sklep internetowy), Nowa Sól (wirtualne biuro), Nowa Sól (odbiór korespondencji firmowej), Zielona Góra Nowe Miasto (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Zielona Góra (wirtualny adres firmy), Gorzów Wielkopolski (projekt portalu), Żagań (projekt sklepu internetowego), Gorzów Wielkopolski (sklep www), Zielona Góra (projekt serwisu), Żary (strona www), Lubsko (wsparcie reklamowe), Zielona Góra (odbiór korespondencji)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone