Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Nowa Sól

Wirtualne biuro Nowa Sól

WIRTUALNE BIURO W NOWEJ SOLI? MAMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!

Wirtualne biuro w Nowej Soli - Twój najlepszy partner w biznesie

We współczesnych czasach wirtualne biura są codzienną rzeczywistością funkcjonowania ogromnej liczby firm i cieszą się co raz to większą popularnością. Jednak historia wirtualnych biur rozpoczęła się już na przełomie lat 80 i 90 XX wieku, od przedsiębiorcy Ralph’a Gregory, uznawanego za ich twórcę. Pierwsze wirtualne biuro, podobne do tych, jakie znamy współcześnie, powstało w roku 1994 w miejscowości Boulder, położonej w stanie Kolorado w USA. Był to czas, kiedy dominował jeszcze zdecydowanie wynajem fizycznych powierzchni biurowych, jednak jego założenie było odpowiedzią na rodzącą się nową potrzebę elastyczności rynku, jaką właśnie zaspokajać miały wirtualne biura. Oferta wirtualnych biur pierwotnie obejmowała raczej usługi typowe dla modelu pracy biur, jak faks, telefon czy korespondencja.

Obecnie oczywiście model pracy wirtualnych biur uległ diametralnej zmianie, a staroświecki model pracy stacjonarnej został zdetronizowany przez nowoczesny model pracy zdalnej. Z kolei rozwój modelu pracy zdalnej oraz nowych technologii sprawił, że współcześnie wirtualne biura co raz częściej stają się nową, lepszą i bardziej opłacalną alternatywą dla wynajmu tradycyjnych, stacjonarnych biur, ciesząc się rosnącą popularnością na całym świecie, a także w Polsce. Jest to także usługa jak najbardziej legalna w świetle polskiego prawa, która gwarantuje Ci prowadzenie Twojej działalności w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Współcześnie w dobie nowoczesnych technologii co raz więcej firm i przedsiębiorców decyduje się na to nowoczesne rozwiązanie, korzystając z korzyści, jakie zapewni Ci wirtualne – a zwłaszcza takie, jak nasze wirtualne biuro w Nowej Soli dla wymagających, oferujące usługi najwyższej jakości oraz solidne wsparcie dla Twojego biznesu – z nami sukces masz w zasięgu ręki!

Wirtualne biuro Nowa Sól - prestiżowy adres i nowoczesne usługi wirtualnego biura najlepszej jakości dla liderów biznesu

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z usług naszego wirtualnego biura w Nowej Soli, przestawimy Ci powody, które z pewnością przekonają Cię do tego, że nasze wirtualne biuro to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. A powodów jest naprawdę sporo…

Nasze wirtualne biuro gwarantuje Ci korzyści, takie jak:

 • wygoda i elastyczność – wybierając usługi naszego wirtualnego biura zyskujesz wygodne i elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy, które zapewnia Ci kompleksowy outsourcing usług biurowych, takich jak pełna obsługa sekretariatu czy kancelaryjna oraz pełna obsługa Twojej korespondencji firmowej, którą odbierzemy za Ciebie, zeskanujemy i prześlemy na wskazany przez Ciebie adres, powiadomimy Cię również mailowo lub sms-em o nowej korespondencji. W ramach obsługi korespondencji zyskujesz też dostęp online przez 24/7 do całej Twojej korespondencji, a tym samym komfort prowadzenia Twojej firmy zdalnie z dowolnej lokalizacji, bez konieczności wychodzenia zdalnie. To my zajmiemy się obsługą administracyjną Twojego biura, a ty możesz poświęcić czas na to, co naprawdę istotne – rozwijanie Twojego biznesu czy realizację Twoich pasji…
 • oszczędność Twojego cennego czasu i pieniędzy - bo cena robi wielką różnicę – dzięki kompleksowej obsłudze administracyjnej Twojego biura, o jakiej pisaliśmy w poprzednim punkcie, zyskujesz nie tylko komfort prowadzenia Twojej firmy, ale także oszczędzasz swój cenny czas, który zamiast tracić na nieistotne kwestie administracyjne, możesz poświęcić newralgicznym kwestią dla prosperowania Twojej działalności, albo… na to co dla Ciebie najistotniejsze. Dzięki usługom naszego wirtualnego biura w Nowej Soli oszczędzasz też pieniądze, gdyż pozwalają Ci one zredukować do minimum koszty stałe związane z wynajmem i obsługą administracyjną fizycznego biura, a także zatrudnieniem pracowników do jego obsługi. Wybierając nasze wirtualne biuro zamiast stacjonarnego biura ponosisz tylko koszty stałe w wysokości stałej, miesięcznej opłaty za wybrany przez Ciebie pakiet usług, która jest nieporównywalnie niższa niż koszt wynajmu i obsługi fizycznej powierzchni biurowej, pozwalając Ci zaoszczędzić nawet ponad 3000 zł miesięcznie! Przyznasz, że to imponująca kwota miesięcznych oszczędności, jaka będzie nieoceniona dla budżetu firmy, zwłaszcza w początkowej fazie prowadzenia działalności, gdy każda złotówka jest na wagę złota.
 • Nasz prestiżowy adres – po pierwsze, udostępnimy Ci nasz adres, jaki posłuży Ci do rejestracji firmy oraz jako adres jej siedziby, dając Ci możliwość zarejestrowania Twojej firmy pod adresem innym, niż Twój adres zamieszkania, a co potem ułatwia znacznie kwestie związane z U, umożliwiając Ci m.in. wybór dowolnego US, a także uniknięcie kontroli skarbowych w miejscu zamieszkania. Naszym adresem będziesz się mógł posługiwać także w urzędach i kontaktach biznesowych, a także dla celów marketingowych, np. umieszczać na swoich wizytówkach, ulotkach czy innych materiałach reklamowych itp. Ponadto, zyskasz prestiżowy adres w atrakcyjnej lokalizacji, który będzie pełnił rolę wizytówki Twojej firmy, pracując na jej renomę oraz budowanie marki, a Twoja firma zyska wiarygodny i profesjonalny wizerunek w oczach Twoich klientów i kontrahentów.
 • Szeroki zakres innych usług wspierających rozwój Twojej firmy – nasze wirtualne biuro w Nowej Soli zapewnia Ci również wiele innych usług, takich jak np. kompleksowa obsługa i wsparcie księgowe, marketingowe czy reklamowe. Stworzymy także stronę internetową Twojej firmy lub wizytówki firmowe po niższej, atrakcyjnej cenie tylko dla naszych klientów.
 • Możliwość wynajmu sali konferencyjnej oraz miejsca do pracy na godziny – w ramach naszych usług zapewnimy Ci również możliwość wynajęcia reprezentacyjnej sali konferencyjnej, idealnej na spotkania biznesowe czy konferencje. A także wynajęcia tzw. „wirtualnego biurka”, czyli miejsca do pracy na godziny – zawsze wtedy, gdy tylko potrzebujesz.

Teraz chyba już nie masz żadnych wątpliwości, że naprawdę warto skorzystać z usług naszego wirtualnego biura w Nowej Soli, które jest najlepszym wsparciem i partnerem w biznesie dla Twojej firmy – z nami Twoja firma będzie skazana na sukces!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz cennikiem usług. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, zamów swoje wirtualne biuro i już dziś ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie gwarantują ci usługi naszego wirtualnego biura w Nowej Soli!

Podpisanie umowy zajmie Ci tylko kilkanaście minut. W trosce o zaoszczędzenie Twojego czasu możemy załatwić wszystkie niezbędne formalności korespondencyjnie. 

Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla:

 • nowych firm z niskim kapitałem początkowym
 • przedsiębiorstw, które chcą rozszerzyć działalność o inne odziały
 • przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnej obsługi biurowej
 • osób prywatnych, freelancerów oraz osób pracujących zdalnie.

Z różnych powodów nie chcesz posługiwać się swoim prywatnym adresem do korespondencji?

Wybierz wirtualne biuro dla liderów biznesu i zadzwoń do nas już teraz:

TEL. 730-729-196!!

Jeśli nie posiadasz obywatelstwa polskiego lub na stałe mieszkasz poza granicami Polski ta oferta dotyczy również Ciebie!

Jako wirtualne biuro oferujemy:

 • odbiór i skan korespondencji
 • dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny telefon
 • informowanie o otrzymanej korespondencji smsowo i mailowo
 • elastyczne ceny dostosowane do budżetu klientów
 • biurko na godziny oraz wynajem sali konferencyjnej
 • pełną obsługę reklamową
 • projektowanie logo, wizytówek oraz pieczątek i wiel innych.

Ostatnio zrealizowane usługi:

Nowa Sól (Tanie e-biura dla spółki) Świebodzin (Wirtualne biuro dla działaności gospodarczej) Kostrzyn nad Odrą (Tanie biuro na wynajem) Sulechów (Wirtualny lokal dla firmy) Sulechów (Wirtualne biuro) Gorzów Wielkopolski (Tanie biuro dla spółki) Nowa Sól (Wirtualny lokal dla firmy) Kostrzyn nad Odrą (Wirtualne biuro dla spółki) Międzyrzecz (Tani lokal dla przedsiębiorstwa) Świdnica (Wirtualne biuro) Świdnica (Wirtualne biuro dla działaności gospodarczej) Zielona Góra (Wirtualny lokal dla firmy) Żagań (Tanie biuro dla spółki) Żary (Tanie e-biura dla spółki) Żagań (Tanie biuro na wynajem) Świebodzin (Wirtualny lokal) Żary (Wirtualny lokal dla firmy) Międzyrzecz (Wirtualny lokal) Gorzów Wielkopolski (Tani lokal dla przedsiębiorstwa) Zielona Góra (Wirtualne biuro dla spółki)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone