Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Jeleniów

Wirtualne biuro Zielona Góra Jeleniów

Poszukujesz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Jeleniów? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o nas

Działamy w branży wirtualnych biur od 2010 roku. Od tego czasu wciąż poprawiamy kwalifikacje i staramy się działać tak aby nasz klient zawsze był zadowolony. Dlatego jeśli szukasz firmy która stawia na jakość, warto skontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

730-729-196

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Wirtualne biuro to usługa, która pozwala czerpać korzyści z siedziby przedsiębiorstwa z prestiżowym adresem nie ponosząc pełnych kosztów jego najmu i bez konieczności przyjmowania specjalistów do jego obsługi. W związku z zawartą umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z kontrahentami, oraz urzędami. Niekwestionowanie ten adres może być również adresem korespondencyjnym, a stosować go można na materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanej u nas firmy jest stale przyjmowana przez naszych profesjonalnych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemyodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d w każdej chwili.

Wirtualne biuro jest nowatorską usługą dla firm startujących w branży, dla osób które pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim firmy, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności często podróżują.

Czekamy na Twój telefon!
Tel. 730-729-196 E-mail: biuro@wirtualne-biuro.zgora.pl
Pracujemy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9tej do 16tej

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo lubuskie, Zielona Góra Jeleniów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Tworzenie strony internetowej
   • Wsparcie prawne

Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania dzwoń! Oddzwonimy.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Gubin (projekt sklepu internetowego), Międzyrzecz (pomoc techniczna), Zielona Góra (strona www), Żary (adres dla firmy), Gorzów Wielkopolski (wirtualne biuro), Nowa Sól (wsparcie reklamowe), Żagań (wirtualne biuro), Świebodzin (wirtualne biuro), Zielona Góra (odbiór korespondencji), Krosno Odrzańskie (odbiór korespondencji firmowej), Sulechów (biuro online), Żary (projekt serwisu), Zielona Góra Nowe Miasto (wirtualny adres firmy), Gorzów Wielkopolski (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Żagań (e-biuro), Zielona Góra (wirtualny adres spółki), Skwierzyna (projekt portalu), Sulęcin (wirtualne biuro), Lubsko (sklep internetowy), Nowa Sól (sklep www)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone