Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Centrum

Wirtualne biuro Zielona Góra Centrum

Poszukujesz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Centrum? Dobrze się składa.

Już teraz zadzwoń 730-729-196 czy wyślij nam mejla biuro@wirtualne-biuro.zgora.pl i zapytaj o szczegóły!

O nas

Działamy na terenie woj. lubuskiego już od 2010 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Z tego powodu jeżeli szukasz firmy która stawia na jakość, warto skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

730-729-196

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Usługa taka jak wirtualne biuro to innowacyjna możliwość, która pozwala czerpać korzyści z siedziby działalności lub spółki w centrum miasta bez ponoszenia kosztów jego najmu oraz bez konieczności zatrudniania nowych fachowców do jego parwidłowej obsługi. Na podstawie zawartej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z klientami, oraz urzędami. Bez żadnej wątpliwości takowy adres może być również adresem korespondencyjnym, a wykorzystywać go można na różnorakich materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest skierowana do zarejestrowanego u nas klienta jest codziennie odbierana przez naszych odpowiedzialnych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemyodbierać listy polecone z urzędów orazpisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać również zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest magazynowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d w każdej chwili.

Wirtualne biuro jest rozwiązaniem dla firm startujących w branży, dla osób które pracują w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania standardowego biura, jak i dla osób ciągle podróżujących.

Zadzwoń do nas albo napisz do nas teraz.
Tel. 730-729-196 Mail: biuro@wirtualne-biuro.zgora.pl
Pracujemy pon-pt od 9tej do 16tej

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Obszar naszej działalności to województwo lubuskie, Zielona Góra Centrum oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Możliwość otrzymania zeskanowanej korespondencji bez konieczności fizycznego odbioru
   • Pełną obsługę reklamową

Główną misją naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Nowa Sól (projekt portalu), Gorzów Wielkopolski (wirtualne biuro), Żagań (wirtualne biuro), Żary (sklep www), Kożuchów (wirtualne biuro), Sulęcin (strona www), Nowa Sól (odbiór korespondencji), Skwierzyna (sklep internetowy), Świebodzin (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Słubice (wirtualny adres spółki), Zielona Góra (pomoc techniczna), Zielona Góra Nowe Miasto (wsparcie reklamowe), Zielona Góra (projekt serwisu), Żagań (wirtualny adres firmy), Żary (wirtualne biuro), Gorzów Wielkopolski (odbiór korespondencji firmowej), Wschowa (adres dla firmy), Szprotawa (e-biuro), Zielona Góra (biuro online), Sulechów (projekt sklepu internetowego)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone