Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Krępa

Wirtualne biuro Zielona Góra Krępa

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Krępa? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem razem z odbieraniem korespondencji.

O naszej firmie

Działamy w branży wirtualnych biur 10 lat. Od początku naszego istnienia stawiamy na stały rozwój, a także poprawę jakości obsługi naszych klientów. Z tego powodu jeśli poszukujesz firmy która stawia na jakość, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

730-729-196

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Wirtualne biuro to usługa, która pozwala użytkować siedzibę działalności z prestiżowym adresem zmniejszając koszty najmu i bez potrzeby zatrudniania nowych profesjonalistów do jego należytej obsługi. W związku z umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się przed kontrahentami, oraz urzędami. Bez wątpienia ów adres może być używany do celów korespondencyjnych, a wykorzystywać go można w dziedzinie reklamy.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanych u nas klientów jest starannie odbierana przez naszych doświadczonych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemyodbierać listy polecone z urzędów orazpisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d skąd tylko chce.

Wirtualne biuro jest innowacyjną usługą dla firm rozpoczynających dopiero działalność, dla przedsiębiorców którzy pracują stacjonarnie w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności często podróżują.

Nasze zalety:

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to województwo lubuskie, Zielona Góra Krępa oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Możliwość otrzymania zeskanowanej korespondencji bez konieczności fizycznego odbioru
   • Pełną obsługę reklamową

Celem nadrzędnym naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Żagań (wsparcie reklamowe), Zielona Góra (wirtualny adres firmy), Żagań (wirtualne biuro), Zielona Góra Nowe Miasto (projekt serwisu), Nowa Sól (pomoc techniczna), Zielona Góra (odbiór korespondencji), Świebodzin (wirtualne biuro), Gorzów Wielkopolski (wirtualne biuro), Słubice (strona www), Sulęcin (sklep internetowy), Nowa Sól (e-biuro), Krosno Odrzańskie (adres dla firmy), Międzyrzecz (wirtualny adres spółki), Żary (odbiór korespondencji firmowej), Sulechów (wirtualne biuro), Gorzów Wielkopolski (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Zielona Góra (projekt portalu), Żary (sklep www), Lubsko (projekt sklepu internetowego), Skwierzyna (biuro online)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone