Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Jany

Wirtualne biuro Zielona Góra Jany

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Jany? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem łącznie z odbieraniem korespondencji.

Krótko o nas

Naszą działalność prowadzimy od 2010 roku. Od tego momentu stale poprawiamy nasze umiejętności i działamy tak aby klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, stale rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

730-729-196

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google adres dla Twojej firmy Zielona Góra Jany mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Wirtualne biuro jest usługą, za pomocą której można eksploatować siedzibę podmiotu gospodarczego, lub np. fundacji o ekskluzywnym umiejscowieniu niwelując koszty najmu oraz bez konieczności zatrudniania kolejnych specjalistów do jego obsługi. W związku z podpisaną umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się w kontakcie z kontrahentami, oraz urzędami. Bezspornie ten adres może być również adresem korespondencyjnym, a eksploatować go można w dziedzinie reklamy.

Korespondencja, która jest skierowana do zarejestrowanego u nas klienta jest rzetelnie przyjmowana przez naszych odpowiedzialnych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy teżodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po odbiorze każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest przechowywany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d z każdego miejsca na Świecie.

Wirtualne biuro jest usługą idealną dla firm rozpoczynających dopiero działalność, dla przedsiębiorców którzy pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy dostarczają usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla osób często podróżujących.

adres dla Twojej firmy w dzielnicy Zielona Góra Jany
Tel: 730-729-196
Pracujemy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9 do 16

Czym się wyróżniamy?

  • Łatwy kontakt telefoniczny
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

Główny obszar naszej działalności to województwo lubuskie, a w szczególności Zielona Góra Jany oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Możliwość otrzymania zeskanowanej korespondencji bez konieczności fizycznego odbioru
   • Wsparcie prawne

Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania dzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Gorzów Wielkopolski (pomoc techniczna), Zielona Góra (odbiór korespondencji firmowej), Świebodzin (wirtualne biuro), Zielona Góra (wirtualne biuro), Gorzów Wielkopolski (wirtualny adres firmy), Żagań (e-biuro), Żary (strona www), Kożuchów (sklep internetowy), Sulęcin (wirtualny adres spółki), Zielona Góra (projekt portalu), Żagań (sklep www), Lubsko (projekt sklepu internetowego), Gubin (projekt serwisu), Skwierzyna (wirtualne biuro), Szprotawa (biuro online), Nowa Sól (wirtualne biuro), Żary (wsparcie reklamowe), Kostrzyn (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Zielona Góra Nowe Miasto (odbiór korespondencji), Nowa Sól (adres dla firmy)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone