Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Chynów

Wirtualne biuro Zielona Góra Chynów

Potrzebujesz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Chynów? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem razem z odbieraniem korespondencji.

O nas

Działamy na rynku 10 lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Dlatego jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej skontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

730-729-196

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Usługa taka jak wirtualne biuro to innowacyjna możliwość, która pozwala korzystać z siedziby firmy z prestiżowym adresem minimalizując koszty najmu i bez potrzeby zatrudniania dodatkowych pracowników do jego obsługi. Dzięki umowie firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może posługiwać się przed kontrahentami, oraz urzędami. Bezspornie ów adres może być używany do celów korespondencyjnych, a stosować go można na różnych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest nadana do zarejestrowanej u nas firmy jest skrupulatnie odbierana przez naszych sumiennych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy dodatkowoodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d w każdej chwili.

Wirtualne biuro jest rozwiązaniem dla firm startujących w branży, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują stacjonarnie w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy oferują usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności ciągle podróżują.

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności drogą mailową
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

adres dla Twojej firmy w dzielnicy Zielona Góra Chynów
Tel. 730-729-196 E-mail: biuro@wirtualne-biuro.zgora.pl
Pracujemy pon-pt
w godzinach od 9:00 do 16:00

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo lubuskie, Zielona Góra Chynów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Informacje dotyczące otrzymanej korespondencji mailowo i smsowo
   • Pełną obsługę reklamową
   • Projektowanie Logo

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń! Skontaktujemy się.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Nowa Sól (wirtualne biuro), Zielona Góra (projekt serwisu), Żagań (e-biuro), Gorzów Wielkopolski (odbiór korespondencji firmowej), Kożuchów (wsparcie reklamowe), Sulęcin (wirtualne biuro), Żagań (wirtualne biuro), Zielona Góra (pomoc techniczna), Skwierzyna (odbiór korespondencji), Lubsko (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Nowa Sól (wirtualny adres firmy), Świebodzin (strona www), Krosno Odrzańskie (sklep www), Żary (projekt portalu), Kostrzyn (projekt sklepu internetowego), Gubin (biuro online), Gorzów Wielkopolski (adres dla firmy), Zielona Góra (sklep internetowy), Zielona Góra Nowe Miasto (wirtualne biuro), Żary (wirtualny adres spółki)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone