Jesteś tutaj: Wirtualne biura Lubuskie Wirtualne biuro Zielona Góra Jędrzychów

Wirtualne biuro Zielona Góra Jędrzychów

Szukasz wirtualnego biura w dzielnicy Zielona Góra Jędrzychów? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem razem z odbieraniem korespondencji.

O naszej firmie

Istniejemy na rynku 10 lat. Od samego początku naszej działalności nieprzerwanie udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom oferowanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

730-729-196

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Wirtualny adres to usługa, za pomocą której możesz używać siedziby podmiotu gospodarczego, lub np. fundacji o ekskluzywnym umiejscowieniu ograniczając koszty najmu oraz bez konieczności zatrudniania kolejnych fachowców do jego obsługi. W związku z zawartą umową firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z kontrahentami oraz urzędami. Niekwestionowanie takowy adres może być także używany do celów korespondencyjnych, a eksploatować go można na różnorakich materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanych u nas firm jest stale przyjmowana przez naszych pracowników. Jeżeli klient wyraża potrzebę możemy takżeodbierać listy polecone z urzędów a takżepisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest deponowany na całyczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d w każdej chwili.

Wirtualne biuro jest przyszłościowym rozwiązaniem dla firm nowych na rynku, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności gospodarczej, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania standardowego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności ciągle podróżują.

Nasze zalety:

  • Możliwość kontaktu drogą mailową
  • Załatwienie umowy nawet w ciągu godziny
  • Biuro otwarte od 9 do 16 od pon do piątku

adres dla Twojej firmy w dzielnicy Zielona Góra Jędrzychów
Tel.: 730-729-196
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 16

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Zielona Góra Jędrzychów, jak również całe województwo lubuskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
   • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
   • Odbieranie korespondencji
   • Dostęp do korespondencji online 24h/d
   • Możliwość otrzymania zeskanowanej korespondencji bez konieczności fizycznego odbioru
   • Pieczątki, wizytówki

Pracujemy szybko i profesjonalnie w branży wirtualnych biur.

Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

Gorzów Wielkopolski (sklep www), Świebodzin (wirtualne biuro), Wschowa (projekt portalu), Zielona Góra Nowe Miasto (projekt serwisu), Zielona Góra (adres dla firmy), Strzelce Krajeńskie (sklep internetowy), Nowa Sól (wirtualne biuro), Szprotawa (wirtualne biuro), Nowa Sól (biuro online), Żary (odbiór korespondencji), Sulęcin (e-biuro), Międzyrzecz (projekt sklepu internetowego), Zielona Góra (wirtualny adres firmy), Gorzów Wielkopolski (wsparcie reklamowe), Zielona Góra (wirtualny adres spółki), Gubin (wirtualny adres przedsiębiorstwa), Żagań (strona www), Żagań (odbiór korespondencji firmowej), Sulechów (pomoc techniczna), Żary (wirtualne biuro)

Kontakt z nami

ul. Jędrzychowska 20D, 65-385 Zielona Góra

  730-729-196

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

© wszystkie prawa zastrzeżone